00:00 20 Sty '10

Kolejny produkt ze znakiem (RED)

Słuchawki ze znakiem (RED) ^ ^ ^ ^

Tym razem pomóc w walce z AIDS mają szansę nabywcy słuchawek firmy Monster Cable. Każde 5 dolarów z sumy wydanej na te właśnie słuchawki, trafi do globalnego funduszu do walki z AIDS na kontynencie afrykańskim.

Produkt powstał z inicjatywy Lady Gaga, Dr. Dre oraz założonej przez lidera grupy U2 fundacji RED. Udział gwiazd muzyki w promocji słuchawek (PRODUCT) RED Beats Solo Headphone ma zachęcić wielbicieli dobrych brzmień do zaangażowania się w akcję przeciwko AIDS. Słuchawki RED Special Edition Beats Solo Headphone pojawią się w lutym br. na rynku amerykańskim i brytyjskim. Hama, dystrybutor Monster Cable w Polsce, rozważa wprowadzenie produktu także na nasz rynek.

Słuchawki współpracują z pilotem ControlTalk, który pozwala na podłączenie do nich telefonu iPhone, odtwarzacza iPod oraz innych przenośnych urządzeń muzycznych. Dzięki ControlTalk można obsługiwać odtwarzacz i jednocześnie prowadzić rozmowy telefoniczne. Pilot współpracuje z: iPod nano (czwartą generacją), iPod classic (120GB), iPod touch (drugą generacją) oraz iPhone 3GS.

Cena detaliczna każdego zestawu ma wynosić około 230 dol.

Więcej informacji na stronie beatsbydre.com.

 • U2roopa (źródło: pcformat.pl)
 • Modyfikacja: 17:19 19 Sty '10

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  "Było to uznanie "Solidarności"... chcieliśmy po prostu powiedzieć, że bez względu na to, jak bardzo ludzie się starają, by zmienić panującą sytuację, na początku każdego nowego roku wszystko pozostaje mniej więcej takie samo - Adam