00:00 20 Sty '10

Kolejny produkt ze znakiem (RED)

Słuchawki ze znakiem (RED) ^ ^ ^ ^

Tym razem pomóc w walce z AIDS mają szansę nabywcy słuchawek firmy Monster Cable. Każde 5 dolarów z sumy wydanej na te właśnie słuchawki, trafi do globalnego funduszu do walki z AIDS na kontynencie afrykańskim.

Produkt powstał z inicjatywy Lady Gaga, Dr. Dre oraz założonej przez lidera grupy U2 fundacji RED. Udział gwiazd muzyki w promocji słuchawek (PRODUCT) RED Beats Solo Headphone ma zachęcić wielbicieli dobrych brzmień do zaangażowania się w akcję przeciwko AIDS. Słuchawki RED Special Edition Beats Solo Headphone pojawią się w lutym br. na rynku amerykańskim i brytyjskim. Hama, dystrybutor Monster Cable w Polsce, rozważa wprowadzenie produktu także na nasz rynek.

Słuchawki współpracują z pilotem ControlTalk, który pozwala na podłączenie do nich telefonu iPhone, odtwarzacza iPod oraz innych przenośnych urządzeń muzycznych. Dzięki ControlTalk można obsługiwać odtwarzacz i jednocześnie prowadzić rozmowy telefoniczne. Pilot współpracuje z: iPod nano (czwartą generacją), iPod classic (120GB), iPod touch (drugą generacją) oraz iPhone 3GS.

Cena detaliczna każdego zestawu ma wynosić około 230 dol.

Więcej informacji na stronie beatsbydre.com.

 • U2roopa (źródło: pcformat.pl)
 • Modyfikacja: 17:19 19 Sty '10

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  Sztuka jest próbą odnalezienia własnej tożsamości. Naszą zemstą w stosunku do Anglii za skolonizowanie nas nie tylko pod względem geografii, ale także świadomości, było znieważenie ich języka i ponowne jego wymyślenie. W powodzi innych, obc - Bono