00:01 20 Sty '10

Bono wkurza Brytyjczyków

Brian Eno prosto z mostu... ^ ^ ^ ^

W wywiadzie dla programu Arena telewizji BBC znany producent i stały współpracownik U2 Brian Eno otwarcie przyznał, że Brytyjczycy nie lubią lidera U2.

Irlandzki rockman znany jest ze swoich działań humanitarnych i filantropijnych. Zdaniem Brytyjczyków powinien jednak zajmować się tylko muzyką.

"Bono dopuścił się zbrodni wznosząc się ponad swoje miejsce, co dla Brytyjczyków jest najgorszym występkiem z możliwych. Jest nielubiany, ponieważ robi rzeczy, które nie przystoją gwieździe muzyki pop i zajmuje się sprawami, które nie mają nic wspólnego z jego karierą. To prawda, że ma wielkie ego, ale ma również wielkie serce i potężny umysł. Ten facet po prostu jest wielki, a z tym niełatwo się zmierzyć. Włosi nie mają z tym problemu, bo lubią wielkich ludzi. W większości krajów na świecie jest lubiany, ale tutaj wszyscy podejrzewają go o oszustwo", mówi Eno.

 • U2roopa (źródło: contactmusic.com)
 • Modyfikacja: 11:18 20 Sty '10

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono