14:37 16 Sty '10

Adam Clayton hojnym pracodawcą

Feralna asystentka = spore kłopoty ^ ^ ^ ^

Carol Hawkins, była asystentka basisty U2, przez trzynaście miesięcy uszczupliła jego konta o 1,8 mln euro.

Jak twierdzi Paul Sreenan, adwokat basisty, asystentka już w 2008 r. przyznała się do przywłaszczenia sobie 13000 euro z kont bankowych artysty. Wtedy jednak, po zmianie pewnych ustaleń finansowych, wróciła do pracy. Sprawa powróciła w listopadzie 2009, kiedy Clayton stwierdził spore rozbieżności w swoich finansach. Asystentka przyznała, że korzystała z jego kart kredytowych i debetowych.

Według kolejnych ustaleń, Carol Hawkins dwa razy dziennie dokonywała przelewów z konta basisty. Przez trzynaście miesięcy udało jej się uszczuplić jego budżet o 1,8 mln euro. Pieniądze wydawała na samochody, wakacje, biżuterię i apartament w Nowym Jorku.

Sąd zamroził konta byłej asystentki. Hawkins przyznała się do winy, twierdzi jednak, że sumy przywołane przez prawnika Claytona nie są prawdziwe. 

 • U2roopa (źródło: guardian.co.uk)
 • Modyfikacja: 14:42 16 Sty '10

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono