14:37 16 Sty '10

Adam Clayton hojnym pracodawcą

Feralna asystentka = spore kłopoty ^ ^ ^ ^

Carol Hawkins, była asystentka basisty U2, przez trzynaście miesięcy uszczupliła jego konta o 1,8 mln euro.

Jak twierdzi Paul Sreenan, adwokat basisty, asystentka już w 2008 r. przyznała się do przywłaszczenia sobie 13000 euro z kont bankowych artysty. Wtedy jednak, po zmianie pewnych ustaleń finansowych, wróciła do pracy. Sprawa powróciła w listopadzie 2009, kiedy Clayton stwierdził spore rozbieżności w swoich finansach. Asystentka przyznała, że korzystała z jego kart kredytowych i debetowych.

Według kolejnych ustaleń, Carol Hawkins dwa razy dziennie dokonywała przelewów z konta basisty. Przez trzynaście miesięcy udało jej się uszczuplić jego budżet o 1,8 mln euro. Pieniądze wydawała na samochody, wakacje, biżuterię i apartament w Nowym Jorku.

Sąd zamroził konta byłej asystentki. Hawkins przyznała się do winy, twierdzi jednak, że sumy przywołane przez prawnika Claytona nie są prawdziwe. 

 • U2roopa (źródło: guardian.co.uk)
 • Modyfikacja: 14:42 16 Sty '10

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  "Było to uznanie "Solidarności"... chcieliśmy po prostu powiedzieć, że bez względu na to, jak bardzo ludzie się starają, by zmienić panującą sytuację, na początku każdego nowego roku wszystko pozostaje mniej więcej takie samo - Adam