09:22 9 Wrz '09

Zespół U2 wsparł ideę Festiwalu SOUNDEDIT!

Zespół U2 wsparł ideę Festiwalu SOUNDEDIT!

Zespół U2 wsparł ideę Festiwalu Producentów Muzycznych, nagrywając tuż przed koncertem na Stadionie Śląskim krótki film.

Film zostanie pokazany podczas ceremonii wręczenia nagród na festiwalu Soundedit, 12-go września o godz.18.00 w klubie Wytwórnia.
Organizatorzy (...)

09:20 9 Wrz '09

Daniel Lanois w najbliższy weekend, w Łodzi!

Daniel Lanois w najbliższy weekend, w Łodzi!

Przypominamy, że już 11.09 pojawi się w Polsce producent muzyczny od lat związany z zespołem U2. Będzie gościem Międzynarodowego Festiwalu Producentów Muzycznych SOUNDEDIT.

W trakcie dwóch festiwalowych dni Lanois spotka się z publicznością podczas wyjątkowego muzycznego warsztatu, odbierze specjalną nagrodę Człowieka ze (...)

03:15 5 Sie '09

Policja Śląska: informacje dot. koncertu!

Policja Śląska: informacje dot. koncertu!

W najbliższy czwartek na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbędzie się koncert zespołu U2, który, według zapewnień organizatora, zgromadzi 70 000 osób.

W związku ze spodziewanymi znacznymi utrudnieniami w ruchu drogowym, przedstawiamy proponowany dojazd samochodami i autobusami w rejon parkingów. Na (...)

00:44 1 Sie '09

U2Forums Band nagrali cover U2

U2Forums Band nagrali cover U2

Wczoraj o 21 odbyła się premiera coveru U2 "Utraviolet (Light My Way)", nagranego przez kilkuosobowy projekt U2Forums Band.

U2Forums Band to zespół założony na początku 2009 roku na u2forums.com, w celu nagrania (na razie) jednego coveru U2, przez forumowych muzyków-amatorów, (...)

00:28 1 Sie '09

Trzeci singiel z "Horizon"

Trzeci singiel z "Horizon"

Serwis u2wanderer.org opublikował tracklisty poszczególnych wersji singla "I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight".

Według informacji uzyskanych przez serwis, kolejny singiel z ostatniego albumu U2 pojawi się na rynku 7 września.

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

  • Kawałek 'na dziś'.. Zigy Stardust

    chyba najbardziej aktualny kawałek po tych wyborach moim zdaniem, dołująca ta myśl...   https://www.youtube.com/watch?v=A8d... więcej

"Zawsze widziałem w heroinie wielkie zło... podejrzewałem więc, że każdy, kto zaczyna ją brać, podziela ten strach. Nie rozumiem, jak można dać się przyprzeć aż tak bardzo do muru, tak bardzo poddać się jej kontroli. Ja sam nigdy nie z - Adam