Ciekawostki U2

02:47 4 Kwi '10

Trwają prace nad Spider-Manem

"Spider-Man: Turn Off the Dark"

Rozpoczęły się próby do musicalu "Spider-Man: Turn Off the Dark". Reeve Carney, odtwórca głównej roli, jest zachwycony faktem, że przymiarkom do przedstawienia przypatruje się Bono.

Reeve Carney, współzałożyciel zespołu Carney nigdy nie marzył, że będzie występował na Broadwayu. Nie mówiąc już o tym, że (...)

(...)
15:12 3 Kwi '10

Żenujące solowe albumy Martina i Bono

Chris Martin nie wierzy w swoją solową karierę

Chris Martin nie planuje rozpoczęcia solowej kariery. Uważa, że opuszczając Coldplay i pracując na własny rachunek, nie byłby traktowany poważnie.

Jak tłumaczy: "Jeśli Bono z U2 lub ja wydalibyśmy solowe płyty, myślę, że byłyby żałosne. Niby śpiewa ten sam facet, ale tylko, (...)

18:42 2 Kwi '10

Z Berlina do Północnej Karoliny: fan U2 i jego Trabant

Miłość do zespołu nie zna granic...

Chrisowi, wielbicielowi U2 ze Stanów Zjednoczonych zamarzył się jeden z trabantów, których U2 używali w okresie "Achtung Baby" i trasy "ZooTv". Wielu fanów życzyło mu szczęścia, pukając się w czoło. Tymczasem Chris dopiął swego.

W serwisie eBay ktoś wystawił na sprzedaż Trabanta, który wziął udział w teledysku do "One". Chris nie chciał przyznać się, ile za (...)

(...)
13:15 2 Kwi '10

Koniec jednej z ikon Dublina

Zasłużona emerytura dla ikony miasta

Można je było zobaczyć na pocztówkach, w reklamach telewizyjnych czy wreszcie w teledysku U2 do "Pride (In The Name Of Love)". 31 marca zakończyły swoją czterdziestoletnią służbę.

O czym mowa? O kominach elektrowni gazowo-olejowej koncernu ESB. Jak donosi Irish Independent, olejowa część elektrowni została (...)

14:07 30 Mar '10

U2 w obiektywie Petera Rowena

Peter Rowen dołączy latem do U2...

Pamiętacie chłopca z okładek "Boy", "War" i "The Best of 1980-1990"? Trzydziestopięcioletni dziś Peter Rowen zajmuje się fotografią. Latem ma zamiar towarzyszyć U2 w trakcie europejskiej części trasy koncertowej.

Na blogu Petera pojawiły się zdjęcia z zeszłorocznych koncertów U2 360° Tour w Dublinie. Był zachwycony sceną i formą, jaką (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

 • Kawałek 'na dziś'.. acr

  Wie ktoś co to za zespół? Bo brzmi jak sporo fajowych 90's alternatyw a ja nic o nich nie wiem, a fajowo mi wszedł dziś ten trac... więcej

 • Co nowego w muzyce? soulmate.

  nowa Lykke Li, która kompletnie rozminęła się z tym, co w niej kiedyś lubiłam. ciężko jest dosłuchać do końca: https://www.youtu... więcej

 • Wiosna w Warszawie - robimy coś? acr

  Dobra, z Meg pogadane, jeszcze tylko od Karola trzeba wysępić kiedy wpada ;)   W ogóle to w niedzielę o 20 jest za darmoszk... więcej

 • VinyLove depe

  The Rolling Stones - The Studio Albums Vinyl Box Set 1971 - 2016 15 Czerwca     https://www.youtube.com/watch?time... więcej

W jednej chwili patrzysz, jak zabijają kogoś w filmie "Zawodowcy", a już po chwili w "Widomościach" oglądasz wypadające z okna ciało... Fikcja staje się czymś znajomym, że powoli zaczynamy tracić wrażliwość w kontakcie z - Bono