16:33 15 Gru '04

"Sometimes..." również singlem !

"Sometimes..." również singlem ! ^ ^ ^ ^

Jak donosi U2.com 'All because of you' będzie drugim singlem tylko w Ameryce Północnej, w tym samym czasie 'Sometimes You Can't Make it On Your Own' zostanie ..

Jak donosi U2.com 'All because of you' będzie drugim singlem tylko w Ameryce Północnej, w tym samym czasie 'Sometimes You Can't Make it On Your Own' zostanie wydane jako singiel ale poza USA. Obecnie U2 pracuje nad teledyskami do tych dwóch singli. Teledysk do ABOY kręcono podczas ostatniej wizyty zespołu w Nowym Jorku po czym ekipa udała się do Dublina gdzie miniony poniedziałek w teatrze Gaiety kręcono materiał do SYCMIOYO (zdjęcie z teatru obok). Reżyserem tych dwóch teledysków jest Phil Joanou (reżyser Rattle and Hum, a ostatnio klipu do utworu ‘If God Will Send his Angels’ ). Wybór Gaiety Theatre nie jest przypadkowy, swego czasu ojciec Bono - Bob Hewson jako wielki miłośnik opery, któremu dedykowany jest ten utwór należał do stowarzyszenia operowego działającego tym teatrze.

 • lucas007 (źródło: własne)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  "Nie kierowaliśmy się wcale zasadą: "załóżmy zespół i nagrajmy parę dobrych numerów". Chodziło nam bardziej o przeżycie radości związanej z przebywaniem w zespole, którego czterech członków połączyła wspólna sprawa. - Adam