07:11 18 Sty '10

Bono zaśpiewa dla Haiti?

Gwiazdy solidarnie dla Haiti

Według informacji przekazanej przez The Associated Press, 22 stycznia odbędzie się charytatywny koncert na rzecz ofiar trzęsienia ziemi.

Pomysłodawcą akcji jest George Clooney. O swoich planach poinformował dziennikarzy przy okazji odbywającej się w Holywood ceremonii rozdania Złotych (...)

06:47 18 Sty '10

U2 nagrali piosenkę dla Haiti

Nagrali charytatywny utwór

Zespół włączył się w charytatywny projekt, którego organizatorami są Jay-Z i Swizz Beatz.

Informację o nowej piosence przekazał The Edge, w wywiadzie nagranym w piątek, na potrzeby radiowego show Dave'a Fanninga.
Wszystko zaczęło się od (...)

04:48 18 Sty '10

U2 bez Złotego Globu!

U2 nie zdobyli złotej statuetki

Niestety, nie tym razem. Utwór "Winter", wykorzystany w filmie "Brothers" nie podbił serc członków Hollywoodzkiego Stowarzyszenia Prasy Zagranicznej, które przyznaje filmowe nagrody.

Złota statuetka trafiła do rąk Ryana Binghama. Jego utwór "The Weary Kind", napisany wspólnie z T-Bone Burnettem znalazł się w filmie "Crazy Heart".
(...)

14:37 16 Sty '10

Adam Clayton hojnym pracodawcą

Feralna asystentka = spore kłopoty

Carol Hawkins, była asystentka basisty U2, przez trzynaście miesięcy uszczupliła jego konta o 1,8 mln euro.

Jak twierdzi Paul Sreenan, adwokat basisty, asystentka już w 2008 r. przyznała się do przywłaszczenia sobie 13000 euro z kont bankowych artysty. Wtedy jednak, (...)

(...)
12:50 16 Sty '10

U2 z szansą na Złotego Globa

U2 zdobędą okrągłą statuetkę?

Już jutro 67. ceremonia rozdania Złotych Globów. U2 mają szansę na nagrodę w kategorii najlepsza piosenka.

Irlandczycy nominowani zostali za utwór "Winter". Nagranie powstało podczas sesji do ostatniej płyty kwartetu, "No Line on the Horizon", ostatecznie na nią (...)

(...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

  • Reedycje wszystkich albumów U2 Unknown Caller

    Zamówiony komplet POP + walizka + WAIA w Empiku. Przydałyby się jeszcze reedycje na winylu Achtung Baby, Zooropy, Passengers i N... więcej

  • VinyLove depe

    18 maja ukaże się reedycja PULSE - PINK FLOYD 4xLP !!!  :)  :) Polowałem na ten unikat ale zafoliowane kopie wyceniane... więcej

Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono