07:11 18 Sty '10

Bono zaśpiewa dla Haiti?

Gwiazdy solidarnie dla Haiti

Według informacji przekazanej przez The Associated Press, 22 stycznia odbędzie się charytatywny koncert na rzecz ofiar trzęsienia ziemi.

Pomysłodawcą akcji jest George Clooney. O swoich planach poinformował dziennikarzy przy okazji odbywającej się w Holywood ceremonii rozdania Złotych (...)

06:47 18 Sty '10

U2 nagrali piosenkę dla Haiti

Nagrali charytatywny utwór

Zespół włączył się w charytatywny projekt, którego organizatorami są Jay-Z i Swizz Beatz.

Informację o nowej piosence przekazał The Edge, w wywiadzie nagranym w piątek, na potrzeby radiowego show Dave'a Fanninga.
Wszystko zaczęło się od (...)

04:48 18 Sty '10

U2 bez Złotego Globu!

U2 nie zdobyli złotej statuetki

Niestety, nie tym razem. Utwór "Winter", wykorzystany w filmie "Brothers" nie podbił serc członków Hollywoodzkiego Stowarzyszenia Prasy Zagranicznej, które przyznaje filmowe nagrody.

Złota statuetka trafiła do rąk Ryana Binghama. Jego utwór "The Weary Kind", napisany wspólnie z T-Bone Burnettem znalazł się w filmie "Crazy Heart".
(...)

14:37 16 Sty '10

Adam Clayton hojnym pracodawcą

Feralna asystentka = spore kłopoty

Carol Hawkins, była asystentka basisty U2, przez trzynaście miesięcy uszczupliła jego konta o 1,8 mln euro.

Jak twierdzi Paul Sreenan, adwokat basisty, asystentka już w 2008 r. przyznała się do przywłaszczenia sobie 13000 euro z kont bankowych artysty. Wtedy jednak, (...)

(...)
12:50 16 Sty '10

U2 z szansą na Złotego Globa

U2 zdobędą okrągłą statuetkę?

Już jutro 67. ceremonia rozdania Złotych Globów. U2 mają szansę na nagrodę w kategorii najlepsza piosenka.

Irlandczycy nominowani zostali za utwór "Winter". Nagranie powstało podczas sesji do ostatniej płyty kwartetu, "No Line on the Horizon", ostatecznie na nią (...)

(...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

W jednej chwili patrzysz, jak zabijają kogoś w filmie "Zawodowcy", a już po chwili w "Widomościach" oglądasz wypadające z okna ciało... Fikcja staje się czymś znajomym, że powoli zaczynamy tracić wrażliwość w kontakcie z - Bono