00:01 20 Sty '10

Bono wkurza Brytyjczyków

Brian Eno prosto z mostu...

W wywiadzie dla programu Arena telewizji BBC znany producent i stały współpracownik U2 Brian Eno otwarcie przyznał, że Brytyjczycy nie lubią lidera U2.

Irlandzki rockman znany jest ze swoich działań humanitarnych i filantropijnych. Zdaniem Brytyjczyków powinien jednak zajmować się tylko muzyką.
(...)

00:00 20 Sty '10

Kolejny produkt ze znakiem (RED)

Słuchawki ze znakiem (RED)

Tym razem pomóc w walce z AIDS mają szansę nabywcy słuchawek firmy Monster Cable. Każde 5 dolarów z sumy wydanej na te właśnie słuchawki, trafi do globalnego funduszu do walki z AIDS na kontynencie afrykańskim.

Produkt powstał z inicjatywy Lady Gaga, Dr. Dre oraz założonej przez lidera grupy U2 fundacji RED. Udział gwiazd muzyki w promocji słuchawek (PRODUCT) RED (...)

14:48 19 Sty '10

Remix "Magnificent" za darmo

RAC remiksuje U2

Na stronie Remix Artist Collective pojawił się świąteczny prezent w postaci EPki, na której znajdziemy m.in. ciekawy remix utworu "Magnificent".

EPka zawiera cztery utwory, obok U2 znajdziemy na niej remiksy Gossip, Hockey i Honeythieves. Utwory można pobrać w formacie MP3 oraz w formacie bezstratnym.

(...)
13:54 19 Sty '10

W piątek The Edge dołączy do Bono

The Edge i Bono dla Haiti

Gitarzysta U2 również weźmie udział w specjalnym koncercie na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Haiti.

The Edge potwierdził swój udział w piątkowym koncercie, w krótkiej rozmowie z zap2it.com, która odbyła się przed rozdaniem Złotych Globów. Dodał (...)

13:44 19 Sty '10

Alarm biletowy: są bilety na Helsinki

Zobacz U2 w Helsinkach

Na stronach fińskiego oddziału Eventim ponownie można kupić wejściówki na przyszłoroczne koncerty trasy U2 360°.

Koncerty odbędą się 20 i 21 sierpnia 2010, na Stadionie Olimpijskim w Helsinkach.
Niestety biletów na płytę już nie ma, są za to wejściówki na tylne (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

"Było to uznanie "Solidarności"... chcieliśmy po prostu powiedzieć, że bez względu na to, jak bardzo ludzie się starają, by zmienić panującą sytuację, na początku każdego nowego roku wszystko pozostaje mniej więcej takie samo - Adam