00:01 20 Sty '10

Bono wkurza Brytyjczyków

Brian Eno prosto z mostu...

W wywiadzie dla programu Arena telewizji BBC znany producent i stały współpracownik U2 Brian Eno otwarcie przyznał, że Brytyjczycy nie lubią lidera U2.

Irlandzki rockman znany jest ze swoich działań humanitarnych i filantropijnych. Zdaniem Brytyjczyków powinien jednak zajmować się tylko muzyką.
(...)

00:00 20 Sty '10

Kolejny produkt ze znakiem (RED)

Słuchawki ze znakiem (RED)

Tym razem pomóc w walce z AIDS mają szansę nabywcy słuchawek firmy Monster Cable. Każde 5 dolarów z sumy wydanej na te właśnie słuchawki, trafi do globalnego funduszu do walki z AIDS na kontynencie afrykańskim.

Produkt powstał z inicjatywy Lady Gaga, Dr. Dre oraz założonej przez lidera grupy U2 fundacji RED. Udział gwiazd muzyki w promocji słuchawek (PRODUCT) RED (...)

14:48 19 Sty '10

Remix "Magnificent" za darmo

RAC remiksuje U2

Na stronie Remix Artist Collective pojawił się świąteczny prezent w postaci EPki, na której znajdziemy m.in. ciekawy remix utworu "Magnificent".

EPka zawiera cztery utwory, obok U2 znajdziemy na niej remiksy Gossip, Hockey i Honeythieves. Utwory można pobrać w formacie MP3 oraz w formacie bezstratnym.

(...)
13:54 19 Sty '10

W piątek The Edge dołączy do Bono

The Edge i Bono dla Haiti

Gitarzysta U2 również weźmie udział w specjalnym koncercie na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Haiti.

The Edge potwierdził swój udział w piątkowym koncercie, w krótkiej rozmowie z zap2it.com, która odbyła się przed rozdaniem Złotych Globów. Dodał (...)

13:44 19 Sty '10

Alarm biletowy: są bilety na Helsinki

Zobacz U2 w Helsinkach

Na stronach fińskiego oddziału Eventim ponownie można kupić wejściówki na przyszłoroczne koncerty trasy U2 360°.

Koncerty odbędą się 20 i 21 sierpnia 2010, na Stadionie Olimpijskim w Helsinkach.
Niestety biletów na płytę już nie ma, są za to wejściówki na tylne (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

"Jest coś takiego w zespołowych poczynaniach U2, coś bardzo unikalnego i niepowtarzalnego. Zawsze, kiedy spotyka się 4 chłopaków grających muzykę, coś się dzieję. My też to robimy, od zawsze" - Larry