13:46 21 Sty '10

Koncert "Hope For Haiti Now" będzie dostępny na iTunes

"Hope For Haiti Now" na iTunes

Już w trakcie piątkowego koncertu, internetowy sklep muzyczny firmy Apple rozpocznie przedsprzedaż audio i video z "Hope For Haiti Now".

Całkowity dochód ze sprzedanych plików zasili konto fundacji wspierających walkę ze skutkami trzęsienia ziemi na Haiti.

13:16 21 Sty '10

Zestresowany Brian Eno

Ciężki zawód producenta

Brian Eno bardzo stresował się produkując jednocześnie płyty grup U2 i Coldplay, ponieważ obawiał się, że dojdzie do pomyłki i oba krążki będą brzmieć identycznie.

Znany producent pracował w tym samym czasie nad albumem Coldplay "Viva La Vida" i płytą U2 "No Line On The Horizon", więc starannie rozdzielał komputerowe (...)

11:13 20 Sty '10

"Hope for Haiti": telethon na rzecz Haitańczyków

"Hope for Haiti": gwiazdy dla Haiti

W najbliższy piątek, 22 stycznia, stacje MTV Networks International na całym świecie, w tym kanały z portfolio MTV Networks Polska (MTV Polska, VH1 Polska, Viva Polska i MTVNHD), wyemitują na żywo telethon "Hope for Haiti".

Specjalny, dwugodzinny program z udziałem kilkudziesięciu gwiazd show biznesu. Całkowity dochód zostanie przekazany dla ofiar trzęsienia ziemi na Haiti.

(...)
00:04 20 Sty '10

U2 z szansą na Oscara?

"And the Oscar goes to... U2"?

Jim Sheridan, reżyser filmy "Brothers" prognozuje, że U2 zdobędą Oscara za utwór "Winter".

"Przykro mi, że chłopakom nie udało się zdobyć Złotego Globu, ale myślę, że jest duża szansa, że dostaną Oscara za najlepszą piosenkę" - powiedział (...)

(...)
00:02 20 Sty '10

Adam Clayton ma bas sygnowany swoim nazwiskiem

Adam Clayton Signature Reverso

Instrument wykonała dla niego firma Warwick.

Gitarę Adam Clayton Signature Reverso mogliśmy zobaczyć w akcji w czasie trasy U2 360°. Adam grał na niej m.in. "Breathe".

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Sztuka jest próbą odnalezienia własnej tożsamości. Naszą zemstą w stosunku do Anglii za skolonizowanie nas nie tylko pod względem geografii, ale także świadomości, było znieważenie ich języka i ponowne jego wymyślenie. W powodzi innych, obc - Bono