21:16 16 Lip '09

Są jeszcze bilety na koncert Lanois!

Są jeszcze bilety na koncert Lanois! ^ ^ ^ ^

Nadal można kupić wejściówki na festiwal Soundedit '09, który odbędzie się 11 i 12 września w Łodzi.

Gwiazdą festiwalu będzie Daniel Lanois, współtwórca sukcesów artystycznych U2, Boba Dylana, Petera Gabriela, znakomity muzyk, kompozytor i autor.

W trakcie dwóch festiwalowych dni Lanois spotka się z publicznością podczas wyjątkowego muzycznego warsztatu, odbierze specjalną nagrodę Człowieka ze Złotym Uchem za wybitne osiągnięcia w dziedzinie dźwiękowej kreacji oraz zagra pierwszy i jedyny koncert w Polsce.Historyczne wydarzenie odbędzie się 12.09 o 20.00 klubie Wytwórnia Na scenie obok Lanois pojawią się członkowie jego najnowszego muzycznego projektu Black Dub : Trixie Whitley i Brian Blade.

Bilety na koncert w cenie 120 pln (tylko 500 sztuk!!!) można kupić w sieci Ticketpro.

Z biletem warto pojawić się w Łodzi już 11.09, upoważnia on bowiem do wzięcia udziału w odbywającym się tego dnia spotkaniu - warsztacie z Danielem Lanois oraz wejścia na pokaz filmu dokumentalnego o kanadyjskim artyście -"Here Is What Is".

- Strona internetowa festiwalu

- Forumowy wątek festiwalowy

 • U2roopa (źródło: własne, soundedit.pl)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  "Jest coś takiego w zespołowych poczynaniach U2, coś bardzo unikalnego i niepowtarzalnego. Zawsze, kiedy spotyka się 4 chłopaków grających muzykę, coś się dzieję. My też to robimy, od zawsze" - Larry