19:53 12 Sty '12

The Cure, U2, Depeche Mode Night!

Wszystkich miłośników dobrej muzyki zapraszamy 28. stycznia do Szczecina, gdzie odbędzie się niesamowita impreza pod znakiem U2, The Cure i DM!

Pojawi się masa znanych i mniej znanych kawałków, nie zabraknie wersji live, remixów i kolaboracji z innymi wykonawcami. Do tego (...)

18:18 8 Sty '12

Rekordowy "Spider-Man"

We wtorek (3.01.12) Związek Broadway'u ogłosił, że musical "Spider-Man: Turn Off the Dark" zarobił aż $2,941,790 za 9 występów ostatniego tygodnia.

Jak się okazało, jest to rekord, jeśli chodzi o tygodniowy dochód z show. Żadne wcześniejsze nie osiągnęło takiego wyniku. Tym (...)

(...)
15:05 7 Sty '12

Weekend z U2 w Eska Rock!

Czas ekscytacji po wydaniu reedycji "Achtung Baby" z okazji 20. rocznicy wydania tego albumu jeszcze nie minął.

W ten weekend (7.-8.01.12) w radiu Eska Rock usłyszymy mnóstwo muzyki Irlandczyków, wywiady i opowieści na temat powstawania (...)

16:30 25 Gru '11

Bono charytatywnie w Noc Wigilijną

Bono-Niespodzianka w Noc Wigilijną

Tak, jak przez poprzednie dwa lata, i w tym roku Bono wystąpił na dublińskich ulicach, by zebrać pieniądze na szczytne cele.

Razem z innymi, mniej lub bardziej znanymi, muzykami (Glen Hansard, Mundy, Declan O'Rourke und Liam O'Maonlai) Bono przemierzał (...)

13:44 24 Gru '11

Merry Christmas!

Spokojnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia wśród najbliższych...

... wspaniałego nastroju przy wigilijnym stole, który udzieli Wam się na kolejne dni nadchodzącego Roku 2012! Aby ten Rok był dla (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

  • Koncerty Caroli

    ale nie ma dżeka łajta na openerze jak zawsze, czuję że ktoś tu tradycji nie szanuje i zdradza naród :P   Lista ogloszonyc... więcej

  • Ogólnie o Bono :) Łukasz U2

    To nie są te gumki rozdawane za czasów PoP? Czy też ZooTV więcej

Po przyjeździe do Etiopii nie przeżyłem żadnego szoku kulturowego. Zupełnie inaczej było po powrocie tutaj. Zacząłem zadawać sobie podstawowoe pytania dotyczące życia w Pierwszym Świecie przeciwstawionym Trzeciemu. Ludzie, których zostawiłem - Bono