19:53 12 Sty '12

The Cure, U2, Depeche Mode Night!

Wszystkich miłośników dobrej muzyki zapraszamy 28. stycznia do Szczecina, gdzie odbędzie się niesamowita impreza pod znakiem U2, The Cure i DM!

Pojawi się masa znanych i mniej znanych kawałków, nie zabraknie wersji live, remixów i kolaboracji z innymi wykonawcami. Do tego (...)

18:18 8 Sty '12

Rekordowy "Spider-Man"

We wtorek (3.01.12) Związek Broadway'u ogłosił, że musical "Spider-Man: Turn Off the Dark" zarobił aż $2,941,790 za 9 występów ostatniego tygodnia.

Jak się okazało, jest to rekord, jeśli chodzi o tygodniowy dochód z show. Żadne wcześniejsze nie osiągnęło takiego wyniku. Tym (...)

(...)
15:05 7 Sty '12

Weekend z U2 w Eska Rock!

Czas ekscytacji po wydaniu reedycji "Achtung Baby" z okazji 20. rocznicy wydania tego albumu jeszcze nie minął.

W ten weekend (7.-8.01.12) w radiu Eska Rock usłyszymy mnóstwo muzyki Irlandczyków, wywiady i opowieści na temat powstawania (...)

16:30 25 Gru '11

Bono charytatywnie w Noc Wigilijną

Bono-Niespodzianka w Noc Wigilijną

Tak, jak przez poprzednie dwa lata, i w tym roku Bono wystąpił na dublińskich ulicach, by zebrać pieniądze na szczytne cele.

Razem z innymi, mniej lub bardziej znanymi, muzykami (Glen Hansard, Mundy, Declan O'Rourke und Liam O'Maonlai) Bono przemierzał (...)

13:44 24 Gru '11

Merry Christmas!

Spokojnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia wśród najbliższych...

... wspaniałego nastroju przy wigilijnym stole, który udzieli Wam się na kolejne dni nadchodzącego Roku 2012! Aby ten Rok był dla (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

  • The End is coming? Jacob

    To co? Koniec czy nie-koniec? :D     Trzynastka w Berlinie była ostatnim kawałkiem U2 zagranym na koncercie w historii... więcej

  • U2360° Tour 2009 - 2011 MirekT

    Afryka jest kontynentem a nie krajem. RPA jest cywilizowanym krajem, w którym wojny już w sumie się pokończyły, pozostały pewne... więcej

Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono