13:58 19 Mar '04

Wydanie antologii U2 planowane na 2005r!

Wydanie antologii U2 planowane na 2005r! ^ ^ ^ ^

Według wiarygodnych informacji na 2005 rok planowane jest wydanie antologii U2. Ksiazka ma miec kolorowe wydanie i opisywac cała historie zespolu. ..

Według wiarygodnych informacji na 2005 rok planowane jest wydanie antologii U2. Ksiazka ma miec kolorowe wydanie i opisywac cała historie zespolu. Oryginalny tytuł ma nosic nazwe: In the Name of Love: U2 by U2, jej ukazanie sie ma zbiec z wydaniem nowego 10 studyjnego albumu co ma być zwiazane z 25 rocznica istnienia zespołu. Propozycja ksiazki, która została przedstawiona potencjalnym wydawcom kilka tygodni temu zawiera m.in.zdjecia zespołu ktore nie ujrzały jescze swiatła dziennego, takie jak z okładek albumow czy chlopca pozujacego do okładki płytu War. Proponowanym autorem tej kisazki jest Jim Henke wczensiej piszacy ksiazki o tematyce muzycznej takze o U2.

 • lucas007 (źródło: własne)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono