13:58 19 Mar '04

Wydanie antologii U2 planowane na 2005r!

Wydanie antologii U2 planowane na 2005r! ^ ^ ^ ^

Według wiarygodnych informacji na 2005 rok planowane jest wydanie antologii U2. Ksiazka ma miec kolorowe wydanie i opisywac cała historie zespolu. ..

Według wiarygodnych informacji na 2005 rok planowane jest wydanie antologii U2. Ksiazka ma miec kolorowe wydanie i opisywac cała historie zespolu. Oryginalny tytuł ma nosic nazwe: In the Name of Love: U2 by U2, jej ukazanie sie ma zbiec z wydaniem nowego 10 studyjnego albumu co ma być zwiazane z 25 rocznica istnienia zespołu. Propozycja ksiazki, która została przedstawiona potencjalnym wydawcom kilka tygodni temu zawiera m.in.zdjecia zespołu ktore nie ujrzały jescze swiatła dziennego, takie jak z okładek albumow czy chlopca pozujacego do okładki płytu War. Proponowanym autorem tej kisazki jest Jim Henke wczensiej piszacy ksiazki o tematyce muzycznej takze o U2.

 • lucas007 (źródło: własne)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  "Nie kierowaliśmy się wcale zasadą: "załóżmy zespół i nagrajmy parę dobrych numerów". Chodziło nam bardziej o przeżycie radości związanej z przebywaniem w zespole, którego czterech członków połączyła wspólna sprawa. - Adam