Artykuły

12:40 30 Sie '05

Wywiad z Bono

Bono siedzi na zielonej, miękkiej, aksamitnej sofie naprzeciw dziennikarza, Robina Denselowa, pali cienkiego papierosa i dmucha smugami dymu w kierunku sceny. (...)

12:39 30 Sie '05

U2 - Cztery Żywioły

W starożytnej Grecji uważano, że kosmos składa się z czterech substancji: Ziemi, powietrza, ognia i wody. Grupa U2 to jeden świat i cztery żywioły. Jedna pasja i czterech muzyków.

Bono, czyli ogień
Ognisty temperament Paula Hewsona dał o sobie znać bardzo wcześnie. Przez pierwsze dwa lata życia, zanim zaczął mówić, przyszły (...)

12:37 30 Sie '05

Lunch na Manhattanie

Wywiad został przeprowadzony przez Floriana Bruggera podczas lunchu w Market Diner na Manhattanie, w Nowym Jorku. (MAX, 1997)

MAX: Rok temu stwierdziliście, że wasz następny album będzie naprawdę rock'n'rollową płytą. Co się stało z tym planem?
BONO: Jest rock'n'rollowy.
(...)

12:36 30 Sie '05

Z głębi serca

W ciągu ostatnich dziesięciu lat U2 wyrobili sobie markę największej koncertowej atrakcji świata.

Zasłużenie. Spektakle ZOO TV i PopMart oszałamiały sceniczną oprawą i nie była to gigantomania, na zasadzie: "nadmuchajmy wielką świnię, niech lata". (...)

12:33 30 Sie '05

Ali Hewson: In the Name of Love

Ali Hewson, dawniej Alison Stewart, dorastała na średnio zamożnych przedmieściach północnego Dublina, a Bono poznała w szkole dla dzieci różnego wyznania, Mount Temple.

Ali Hewson, dawniej Alison Stewart, dorastała na średnio zamożnych przedmieściach północnego Dublina, a Bono poznała w szkole dla dzieci różnego (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono