Artykuły

12:40 30 Sie '05

Wywiad z Bono

Bono siedzi na zielonej, miękkiej, aksamitnej sofie naprzeciw dziennikarza, Robina Denselowa, pali cienkiego papierosa i dmucha smugami dymu w kierunku sceny. (...)

12:39 30 Sie '05

U2 - Cztery Żywioły

W starożytnej Grecji uważano, że kosmos składa się z czterech substancji: Ziemi, powietrza, ognia i wody. Grupa U2 to jeden świat i cztery żywioły. Jedna pasja i czterech muzyków.

Bono, czyli ogień
Ognisty temperament Paula Hewsona dał o sobie znać bardzo wcześnie. Przez pierwsze dwa lata życia, zanim zaczął mówić, przyszły (...)

12:37 30 Sie '05

Lunch na Manhattanie

Wywiad został przeprowadzony przez Floriana Bruggera podczas lunchu w Market Diner na Manhattanie, w Nowym Jorku. (MAX, 1997)

MAX: Rok temu stwierdziliście, że wasz następny album będzie naprawdę rock'n'rollową płytą. Co się stało z tym planem?
BONO: Jest rock'n'rollowy.
(...)

12:36 30 Sie '05

Z głębi serca

W ciągu ostatnich dziesięciu lat U2 wyrobili sobie markę największej koncertowej atrakcji świata.

Zasłużenie. Spektakle ZOO TV i PopMart oszałamiały sceniczną oprawą i nie była to gigantomania, na zasadzie: "nadmuchajmy wielką świnię, niech lata". (...)

12:33 30 Sie '05

Ali Hewson: In the Name of Love

Ali Hewson, dawniej Alison Stewart, dorastała na średnio zamożnych przedmieściach północnego Dublina, a Bono poznała w szkole dla dzieci różnego wyznania, Mount Temple.

Ali Hewson, dawniej Alison Stewart, dorastała na średnio zamożnych przedmieściach północnego Dublina, a Bono poznała w szkole dla dzieci różnego (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

"Jest coś takiego w zespołowych poczynaniach U2, coś bardzo unikalnego i niepowtarzalnego. Zawsze, kiedy spotyka się 4 chłopaków grających muzykę, coś się dzieję. My też to robimy, od zawsze" - Larry