Artykuły

08:04 30 Wrz '05

VII Ogólnopolski Zlot fanów U2 w Poznaniu, 10.09.2005 Malta - Ski

Dla mnie zlot fanów U2 rozpoczyna się już od samego rana, zatem co poniektórzy...

Czas na relację :]
Dla mnie zlot fanów U2 rozpoczyna się już od samego rana, zatem co poniektórzy muszą mi wybaczyć, że relacja będzie może trochę (...)

20:22 3 Wrz '05

The Joshua Tree - album skazany na sukces.

Zawsze obawiałem się zmierzenia z tym albumem. Przerastał mnie swą wrażliwością pod każdym względem. W końcu jednak trzeba było stanąć z nim twarzą w twarz. Okiełznać i zrozumieć fenomen „The Joshua Tree”...

Cofamy się do lat osiemdziesiątych... U2 wydają „The Unforgettable Fire” – wspaniały album. Mija zaledwie dwa i pół roku i na rynku ukazuje się „The (...)

04:53 31 Sie '05

U2: Rozbrajamy atomową bombę

Najbardziej osobisty album... Redukcja zadłużenia Trzeciego Świata, handel bez ograniczeń, walka z AIDS... Przez ostatnie dwa lata wydawało się, że Bono szykuje raczej grunt pod pokojową Nagrodę Nobla niż nowe dzieło U2. A jednak jest: How To D

Vertigo
Chcieliśmy mieć bardzo żywy, mocny, rock’n’rollowy kawałek – mówi Adam Clayton. Słyszałem taką energię u The Hives, The Strokes czy The (...)

12:42 30 Sie '05

U2 - Ameryka, Ameryka

Relacja z koncertu trasy Popmart tour

A jednak przyjadą. Przynajmniej wszystko na to wskazuje. Zmienił się jeden z organizatorów. Zmieniło się miejsce. Tylko dzień pozostał ten sam. 12 (...)
(...)

12:41 30 Sie '05

Wywiad z U2: ONE BUT NOT THE SAME

Larry, Adam, Bono i Edge udzielają wywiadu indywidualnie - każdy z nich dostaje ten sam zestaw pytań, żaden nie wie, jak odpowiedzieli pozostali.

-> Co masz w kieszeniach?
Larry: Przyciski otwierające moją bramę (opróżnia kieszenie), Lipsil, portfel, paczkę papierosów Silk Cut - pielęgnacyjnych (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Mam nadzieję, że dostaniecie takiego prezydenta, jakiego szukacie, bo inaczej wszystko się spieprzy! - Bono