Artykuły

08:22 12 Cze '07

Bono poleca: Czy gwiazdy rocka mogą zmienić świat?

Główny tekst specjalnego numeru Independent, redagowanego przez wokalistę U2

Czy sławni ludzie są na tyle władni, by dokonywać zmian? Według Bono - nie. I wiele osób się z nim zgadza. Nawet ci, którym najbardziej zależy na zmienianiu (...)

23:06 9 Cze '07

KONCERT W ROSTOCKU DEINE STIMME GEGEN ARMUT

Relacja Łukasza Trawińskiego z koncertu w Rostoku, w którym wystąpił Bono.

Blisko 80 tysięcy osób zebrało się w czwartek 7 czerwca br. na terenie IGA Park w Rostocku, aby uczestniczyć w koncercie DEINE STIMME GEGEN ARMUT (...)

11:31 19 Lut '07

'U2 - Three' - Święty Gral

Zamiast wstępu
Jakiś czas temu Patryk Roopa zapytał mnie czy nie zechciałbym napisać raz na jakiś czas jakiegoś artykułu na temat płyt U2, mojej (...)

09:24 2 Lut '07

Bono otwiera okno w niebie - Kto jest kim w nowym teledysku U2

W niesamowitym klipie do piosenki U2 "Window In the Skies" ("Okno w niebie"), Elvis Presley, Johnny Cash, Billie Holiday, Marvin Gaye oraz półnagi Iggy Pop wyręczają Bono w śpiewaniu słów piosenki.

Zamiast grającego na gitarze Edge'a zobaczymy Jimiego Hendrixa, Kurta Cobaina, Elvisa Costello i bardzo młodego Keitha Richardsa - z czasów, kiedy wyglądał (...)

05:00 31 Gru '06

Nie porzucajcie własnych pasji

Wywiad z Bartkiem Bugajskim, autorem DVD z koncertu U2 w Chorzowie.

U wielu Jego Multicam z koncertu U2 w Chorzowie ma honorowe miejsce na półce z płytami DVD. Ci, którzy na koncercie nie byli, dzięki temu wydawnictwu mieli (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

"Jest coś takiego w zespołowych poczynaniach U2, coś bardzo unikalnego i niepowtarzalnego. Zawsze, kiedy spotyka się 4 chłopaków grających muzykę, coś się dzieję. My też to robimy, od zawsze" - Larry