Artykuły

08:22 12 Cze '07

Bono poleca: Czy gwiazdy rocka mogą zmienić świat?

Główny tekst specjalnego numeru Independent, redagowanego przez wokalistę U2

Czy sławni ludzie są na tyle władni, by dokonywać zmian? Według Bono - nie. I wiele osób się z nim zgadza. Nawet ci, którym najbardziej zależy na zmienianiu (...)

23:06 9 Cze '07

KONCERT W ROSTOCKU DEINE STIMME GEGEN ARMUT

Relacja Łukasza Trawińskiego z koncertu w Rostoku, w którym wystąpił Bono.

Blisko 80 tysięcy osób zebrało się w czwartek 7 czerwca br. na terenie IGA Park w Rostocku, aby uczestniczyć w koncercie DEINE STIMME GEGEN ARMUT (...)

11:31 19 Lut '07

'U2 - Three' - Święty Gral

Zamiast wstępu
Jakiś czas temu Patryk Roopa zapytał mnie czy nie zechciałbym napisać raz na jakiś czas jakiegoś artykułu na temat płyt U2, mojej (...)

09:24 2 Lut '07

Bono otwiera okno w niebie - Kto jest kim w nowym teledysku U2

W niesamowitym klipie do piosenki U2 "Window In the Skies" ("Okno w niebie"), Elvis Presley, Johnny Cash, Billie Holiday, Marvin Gaye oraz półnagi Iggy Pop wyręczają Bono w śpiewaniu słów piosenki.

Zamiast grającego na gitarze Edge'a zobaczymy Jimiego Hendrixa, Kurta Cobaina, Elvisa Costello i bardzo młodego Keitha Richardsa - z czasów, kiedy wyglądał (...)

05:00 31 Gru '06

Nie porzucajcie własnych pasji

Wywiad z Bartkiem Bugajskim, autorem DVD z koncertu U2 w Chorzowie.

U wielu Jego Multicam z koncertu U2 w Chorzowie ma honorowe miejsce na półce z płytami DVD. Ci, którzy na koncercie nie byli, dzięki temu wydawnictwu mieli (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

  • Gdzie i jak państwo słuchacie muzyki? Kłapouchy

    Koss wszelaki? używam tylko dousznych/nausznych, ale to sprawdzona i dobra marka. i do 100 zł na pewno coś fajnego znajdziesz :... więcej

  • VinyLove Pyza U2

    Ciekawe promo na Vinyle na angielskim amazonie np:  The Joshua Tree - 30th Anniversary (Super Deluxe 7LP Box Set) Box set z... więcej

  • Ogólnie o Bono :) star

    No nie wiem. Spójrzcie na jego kolegów z zespołu, którzy są jego rówieśnikami. Wg mnie Bono wygląda najgorzej, najbardziej się p... więcej

To jest regularna bitwa.. Przyjechaliśmy tutaj waląc do drzwi z całych sił, a jeśli będziemy musieli przyjechać drugi, trzeci, czwarty i piąty raz, te stacje radiowe w końcu padną, bo gdy zobaczą przybyły na koncert tłum - a bilety wyprzedano - Bono