Artykuły

08:22 12 Cze '07

Bono poleca: Czy gwiazdy rocka mogą zmienić świat?

Główny tekst specjalnego numeru Independent, redagowanego przez wokalistę U2

Czy sławni ludzie są na tyle władni, by dokonywać zmian? Według Bono - nie. I wiele osób się z nim zgadza. Nawet ci, którym najbardziej zależy na zmienianiu (...)

23:06 9 Cze '07

KONCERT W ROSTOCKU DEINE STIMME GEGEN ARMUT

Relacja Łukasza Trawińskiego z koncertu w Rostoku, w którym wystąpił Bono.

Blisko 80 tysięcy osób zebrało się w czwartek 7 czerwca br. na terenie IGA Park w Rostocku, aby uczestniczyć w koncercie DEINE STIMME GEGEN ARMUT (...)

11:31 19 Lut '07

'U2 - Three' - Święty Gral

Zamiast wstępu
Jakiś czas temu Patryk Roopa zapytał mnie czy nie zechciałbym napisać raz na jakiś czas jakiegoś artykułu na temat płyt U2, mojej (...)

09:24 2 Lut '07

Bono otwiera okno w niebie - Kto jest kim w nowym teledysku U2

W niesamowitym klipie do piosenki U2 "Window In the Skies" ("Okno w niebie"), Elvis Presley, Johnny Cash, Billie Holiday, Marvin Gaye oraz półnagi Iggy Pop wyręczają Bono w śpiewaniu słów piosenki.

Zamiast grającego na gitarze Edge'a zobaczymy Jimiego Hendrixa, Kurta Cobaina, Elvisa Costello i bardzo młodego Keitha Richardsa - z czasów, kiedy wyglądał (...)

05:00 31 Gru '06

Nie porzucajcie własnych pasji

Wywiad z Bartkiem Bugajskim, autorem DVD z koncertu U2 w Chorzowie.

U wielu Jego Multicam z koncertu U2 w Chorzowie ma honorowe miejsce na półce z płytami DVD. Ci, którzy na koncercie nie byli, dzięki temu wydawnictwu mieli (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

Po przyjeździe do Etiopii nie przeżyłem żadnego szoku kulturowego. Zupełnie inaczej było po powrocie tutaj. Zacząłem zadawać sobie podstawowoe pytania dotyczące życia w Pierwszym Świecie przeciwstawionym Trzeciemu. Ludzie, których zostawiłem - Bono